Školske karaoke
Autor: Marina Držanić, 18. 2. 2015.

U petak, 13. veljače 2015. godine,  u holu naše škole održane su prve školske karaoke. Svoje glasovne sposobnosti pokazalo je pet kandidata u kategoriji nižih razreda, a to su redom Eva-Gracia Jakupek, Petra Posavec, Martina Kralj, Judita Herc i Izidor Vinković, te sedam kandidata u kategoriji viših razreda i to Nina Kedmenec, Adriana Komorski, Borna Mandlin, Patricia Kralj, Natalija Kvakan, Nikola Gašparić i Lea Žvorc. Njihov je nastup pratila stručno prosudbena učiteljska komisija (učiteljice Romina Volar, Ivana Lukša Peranec i Marina Peter). Kroz cijeli glazbeni šou vodili su nas učenici Nikola Gašparić i Manuela Komorski, a kao glazbeni gosti nastupili su učenici 7.a razreda sa zajedničkom pjesmom i učenica Manuela Gašparić.  Kandidati su pred komisiju stavili težak zadatak, ali uz brojna konzultiranja pobjedu su izborili Izidor Vinković u kategoriji nižih razreda  i Adriana Komorski u kategoriji viših razreda. Najveće i najugodnije iznenađenje cijelog karaoke šoa bio je učenik Borna Mandlin koji je svojim nastupom oduševio i žiri i publiku, kao i učenica Judita Herc koja je sve prisutne iznenadila svojim glasom i izvedbom. Vjerujemo da će i dalje nastupati i dijeliti vlastitu ljepotu pjevanja.