Poštovani roditelji, dragi učenici,
podjela svjedodžbi održat će se u utorak 30. lipnja. Za učenike predmetne nastave (5.,6.,7. razred) podjela svjedodžbi bit će u 16,00 sati.
Podjela svjedodžbi za učenike razredne nastave (1.,2.,3. razred) bit će u 9,00 sati, a učenici 4. razreda po svjedodžbe dolaze u 16,30.
Učenici 1.b razreda po svjedodžbe dolaze u 9,00 sati, a učenici 2.b/3.b razreda u 16,00.