MEĐUNARODNO MATEMATIČKO NATJECANJE "KLOKAN BEZ GRANICA"
Autor: Marina Držanić, 2. 6. 2017.

Zahvaljujemo svim učenicima što su sudjelovali na Međunarodnom matematičkom natjecanju "Klokan bez granica". Pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva, natjecanje je ove godine održano po devetnaesti put, 23.ožujka u 12 sati i 30 minuta. Prilikom dolaska na natjecanje svaki je učenik dobio "poklon za svakoga", a 10% najbolje plasiranih učenika dobilo je i nagrade. To je bila učenica Erika Zvošec. Podijeljeno je i nekoliko utješnih nagrada. To su bili učenici: Iva Hunjadi, Dora Hunjadi, Marta Mustač i Jakov Poljak. Njihovi mentori su bili učitelji razredne nastave: Renata Šalković, Ljubica Blažon i Damir Kos. Sljedeće natjecanje će se održati 15.ožujka 2018.godine!

Učiteljica matematike: Ivana Lukša Peranec