MATEMATIČKE IGRE - SURADNJA S OŠ JOŽE HORVATA KOTORIBA
Autor: Marina Držanić, 7. 5. 2022.

Predivno Sunce i užareni asfalt...čovjek bi pomislio da smo usred ljeta, ali nije tako. Riječ je o druženju na otvorenom, učenika naše škole i OŠ Jože Horvata Kotoriba, na vrućem asfaltu igrališta. Učenici su kredama u boji prenosili matematičke sadržaje na asfaltnu podlogu. Crtali su Pitagorina stabla i spirale drugog korijena, matematički sadržaj vezan uz kurikulum predmeta matematike u osmom razredu. Sudionici su bili učenici petih, sedmih i osmih razreda i svi su se odlično snašli u zadanim izazovima i zabavili se. Zahvaljujem učenicima dodatne nastave iz matematike jer bez njih ne bi bilo ovog prekrasnog druženja!
Napisala: Ivana Lukša Peranec, učiteljica matematike
Fotogalerija