OBAVIJEST O ODRŽAVANJU NASTAVE OD 26. DO 30. TRAVNJA
Autor: Gorana Šavora Peter, 23. 4. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Sukladno preporuci Upravnog odjela za obrazovanje i kulturu te Stožera civilne zaštite Međimurske županije, nastava se u narednom tjednu od 26. do 30. travnja 2021. organizira na sljedeći način:

Model A (uživo u školi) za učenike od 1. do 4. razreda.

Model C (online) za učenike od 5. do 8. razreda.

Učenici razredne nastave dolaze na nastavu UJUTRO, prema popodnevnom rasporedu sati. Učenici predmetne nastave će nastavu i dalje pratiti putem Teamsa u jutarnjoj smjeni prema prijepodnevnom rasporedu sati.

Nadamo se skorašnjem poboljšanju epidemiološke situacije u županiji i što skorijem povratku svih učenika u školske klupe.

Slobodno nas kontaktirajte telefonski ili e-mailom za bilo kakve potrebe ili pitanja.

S poštovanjem,

Gorana Šavora Peter, ravnateljica