SUDJELOVANJA UČENIKA NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA
Autor: Gorana Šavora Peter, 20. 4. 2021.

Naši učenici i njihovi mentori uložili su puno truda i rada te su ostvarili odlične rezultate prvo na školskim, a zatim i na županijskim razinama natjecanja. Jako smo ponosni na njih!

Žao nam što je bilo otkazano natjecanje iz Tehničke kulture jer smo sigurni da bi naših 5 učenika ( Erik Orehovec, Dino Erent, Marko Pongrac, Iva Hunjadi i Judita Herc) i na ovome natjecanju dalo sve od sebe.

Na natjecanjima su sudjelovali:

Hrvatski jezik: Ana Strbad (12. mjesto), Judita Herc (13. mjesto) i Jana Kečkeš (20. mjesto)

Mentorica Marta Stella

Lidrano: Ana Strbad

Mentorica Marta Stella

Čitanjem do zvijezda: Tena Panić i Rina Zvošec

Mentorica Suzana Erdelji

Povijest: Vilim Herc (18. mjesto), Iva Hunjadi (20. mjesto)

Mentorica Helena Vadlja

Biologija: Dora Papak( 10. mjesto), Ana Strbad (11. mjesto), Jana Kečkeš (14.mjesto)

Mentorica Paula Dvorski Vilaj

Vjeronauk: Judita Herc, Dora Papak, Ana Strbad i Dora Hunjadi – ekipno 5. mjesto

Mentorica Anica Trstenjak

Matematika: Antonio Kvakan (10.mjesto), Niko Kanižaj (11.mjesto), Karlo Košak (13.mjesto)

Mentor Damir Kos

Još jednom čestitke svima!