BRINI O SEBI - BUDI DOBRO - proŽIVI COVID
Autor: Marina Držanić, 11. 2. 2021.

Dragi naši učenici i roditelji, “BRINI O SEBI – BUDI DOBRO – proŽIVI COVID” projekt je koji ima za cilj pružanje psihološke podrške mladima u Hrvatskoj i očuvanje mentalnog zdravlja mladih za vrijeme pandemije koronavirusa, koji su pokrenuli Središnji državni ured za demografiju i mlade i Hrvatska psihološka komora.

U privitku se nalazi brošura u kojoj se nalaze smjernice za brigu o vlastitom tjelesnom i emocionalnom zdravlju i smjernice za stvaranje plana samopomoći u teškom razdoblju u kojemu se mladi nalaze. Plan obuhvaća sljedeće aktivnosti: fizičke, emocionalne, socijalne i praktične. On nudi i savjete mladima kako se ponijeti u stresnim situacijama koje često mogu izazvati zabrinutost i tjeskobu.

U sklopu Projekta otvorena je i Linija za savjetovanje mladih - ANONIMNO I POVJERLJIVO s brojevima telefona za svaku županiju.

Klikom na VIŠE možete preuzeti brošure.

Priloženi dokumenti:
mladi_hr_brosura_digital.pdf (1.76 MB)