POČETAK II POLUGODIŠTA - ORGANIZACIJA NASTAVE ZA PRVA DVA TJEDNA DO 29.1.2021.
Autor: Gorana Šavora Peter, 15. 1. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

odlukom Ministarstva znanosti i obrazovanja, organizacija nastave od 18. do 29. siječnja 2021. godine organizira se na sljedeći način:

MODEL A – RAZREDNA NASTAVA – nastava u školi

MODEL C – PREDMETNA NASTAVA  – nastava na daljinu

Učenici razredne nastave od 1. do 4. razreda dolaze na nastavu u školu u poslijepodnevnoj smjeni prema uobičajenom rasporedu sati.

Učenici predmetne nastave od 5. do 8. razreda sudjeluju u nastavi na daljinu putem TEAMs platforme te redovito komuniciraju sa svojim razrednicima, predmetnim učiteljima i stručnom službom. Nastava se održava prema uobičajenom rasporedu sati. Način provedbe nastave na daljinu je jednak onome prije odlaska na zimske praznike.

Molimo vas da nas i dalje obavještavate o promjenama zdravstvenog stanja učenika, osobito ako imaju braću koja dolaze na nastavu u školu kako bi mogli reagirati na vrijeme.

Hvala na razumijevanju i suradnji.

Ostanimo i dalje odgovorni i zdravi!

Gorana Šavora Peter, ravnateljica