Sveti Nikola došao je i u našu školu
Autor: Gorana Šavora Peter, 7. 12. 2020.

Kao i svake školske godine tako je Sveti Nikola i ove godine odlučio darivati naše učenike zbog njihovog rada, truda, marljivosti, kreativnosti... Svim učenicima  podijeljeni su prigodni paketići kojima su se djeca veoma obradovala. Učenici razredne nastave još su se više razveselili kad su vidjeli da je svatko od njih dobio dva paketića. Naime, zbog pandemije uzrokovane bolešću COVID - 19, općina Sveta Marija ove godine nije bila u mogućnosti organizirati Advent u Svetoj Mariji u sklopu kojega je bila podjela darova djeci. Stoga su odlučili poklone dostaviti u školi i na taj način razveseliti naše najmlađe.