Obavijest učenicima i roditeljima
Autor: Marina Držanić, 25. 11. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!
U školi se javila zaraza virusom COVID-19 i među učiteljima i među učenicima te su zbog toga u samoizolaciju upućeni 2.a, 6.b, 7.  i 8. razred. 5. i 6.a razred su prema uputi epidemiologa preventivno kod kuće dok ne dobijemo još neke nalaze. Svi su razrednici u kontaktu s roditeljima putem svojih viber grupa i redovito vas obavještavaju o svemu. Molimo vas da poštujete izrečene mjere i izolirate djecu da bismo spriječili daljnje širenje zraze Nastava se odvija putem aplikacije Teams. U slučaju bilo kakvih nejasnoća možete se obratiti razrednicima ili nazvati u školu. Čuvajte se svi!