1.a razred obilježio Mjesec hrvatske knjige
Autor: Gorana Šavora Peter, 16. 11. 2020.

Mjesec hrvatske knjige tradicionalno se obilježava od 15. listopada do 15. studenog s ciljem promicanja knjige, čitanja, knjižnica, ali i da se potakne učenike na češće čitanje hrvatskih autora. Ovogodišnja je manifestacija posvećena planetu Zemlji, a moto je Razlistaj se!.

Učenici 1. a razreda sa svojom su učiteljicom i knjižničarkom u školskoj knjižnici obilježili Mjesec hrvatske knjige. Razgovarali smo o tome vole li oni čitati i slušati priče, koje su slikovnice odabrali za čitanje i što im se u njima najviše svidjelo, a zatim su učenici imali kreativan zadatak, obojiti svoje straničnike.

Školska knjižničarka

Suzana Erdelji