Osnovna škola Sveta Marija

Ispis statistike od 8. 3. 2011.

Što bi voljeli čitati na ovim web stranicama?

Posjetite

1. b i 2. b u školskoj knjižnici
Autor: GORANA Šavora Peter, 16. 11. 2020.

Učenici 1. b i 2. b razreda naše područne škole Donji Mihaljevec 10. studenog 2020. sa svojom su učiteljicom Natašom posjetili školsku knjižnicu. U veselom i znatiželjnom dvosatnom druženju učenici su se upoznali sa knjižničarkom, a 1. b sa prostorom knjižnice, pojmovima knjižnica, knjižara i članska iskaznica. Knjižničarka je učenicima pročitala priču Kako je zeko zavolio knjižnicu pomoću koje su učenici 1. b razreda naučili što sve mogu raditi u knjižnici te kako se moramo u njoj ponašati, a u tome su im pomogli i njihovi prijatelji iz 2.b razreda koji su tako ponovili pravila.

Nakon veselog razgovora učenici su crtali najdraži lik. Na kraju našeg druženja učenici su dobili članske iskaznice, a prvašići su posudili i prve knjige.

Školska knjižničarka

Suzana Erdelji