''KLOKAN BEZ GRANICA''
Autor: Gorana Šavora Peter, 10. 11. 2020.

Učenici OŠ Sveta Marija i PŠ Donji Mihaljevec, 17. rujna 2020., sudjelovali su na Međunarodnom matematičkom natjecanju "Klokan bez granica". U kategoriji "Pčelice", "Leptirići" i "Benjamin" učenici Dominik Horvat, Antonio Kvakan, Mishel Pintar, Dora Hunjadi i Ana Strbad osvojili su nagrade i time se pridružili listi najbolje plasiranih i nagrađenih natjecatelja u Hrvatskoj. Za natjecanje su ih pripremali njihovi učitelji: Renata Šalković, Damir Kos te učiteljica matematike Ivana Lukša Peranec. Čestitamo nagrađenim učenicima i njihovim učiteljima, ali i ostalim učenicima škole koji su se hrabro uključili u ovo zahtjevno natjecanje!