Gabrielov sportski uspjeh
Autor: Gorana Šavora Peter, 10. 11. 2020.

Učenici naše škole rado se uključuju u različite izvanškolske aktivnosti. Učenik 6.b razreda, Gabriel Orehovec od malih nogu trenira nogomet i već sa četiri i pol godine počeo je trenirati u NK Čukovec, a u posljednje dvije godine vrlo je uspješan u NŠ Međimurje Čakovec. Njegovi treneri su Karlo Kosalec i Nikola Lukman. Tjedno Gabriel ima 4 treninga i uz to još jednu do dvije utakmice za vikend. S klubom odlazi na razna natjecanja i tokom godine sudjeluje na mnogim međunarodnim i hrvatskim turnirima. Tako je već treći put ove školske godine i to 19.listopada 2020.godine ušao u uži krug gdje je izabran u selekciju Hrvatskog nogometnog saveza što ga jako veseli i svaki put je jako uzbuđen kada ide na selekciju. Roditelji kažu da učenik obožava nogomet i nikada ne propusti nijedan trening! Također, nastupi cijele ekipe NŠ Međimurje su vrlo uspješni. Čestitamo našem Gabrielu i želimo mu puno uspjeha u daljnjim natjecanjima!