PRELAZAK NA NASTAVU NA DALJINU
Autor: Gorana Šavora Peter, 3. 11. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, od srijede 4.11 do petka 6.11. nastava će se za sve učenike predmetne nastave održavati online. Učenici će nastavu pratiti putem aplikacije Teams prema uobičajenom rasporedu sati. U slučaju bilo kakvih poteškoća učenici se javljaju svojim razrednicima. Ukoliko netko od učenika nema uređaj na kojem može pratiti nastavu i izvršavati zadatke neka se također javi razredniku te ćemo dogovoriti preuzimanje tableta.

U razrednoj nastavi 4. a razred također prelazi na rad na daljinu te će učenici s učiteljom komunicirati putem ustaljene Viber grupe. 4.a se na nastavu vraća u utorak, 10.11.2020. Ostali razredi normalno dolaze u školu prema ustaljenom rasporedu.

Čuvajte se svi i ostanite zdravi!