Obavijest za roditelje i učenike razredne nastave
Autor: Marina Držanić, 20. 5. 2020.

Postovani roditelji ucenika od 1. do 4. razreda. Ovim putem vas objavjestavam da od ponedjeljka 25.5.2020. nastava normalno pocinje prema aktualnom rasporedu sati za sve ucenike razredne nastave u maticnoj i podrucnoj skoli. Iza ove poruke prosljediti cu vam i preporuke koje si mozete procitati. Isto sve ce tijekom sutrasnjeg dana biti objavljeno i na web stranici nase skole. Prvi sat za ucenike 4. razreda pocinje u 8 sati, za 3. razred u 8.10, za 2. razred u 8.20, a za 1. razred u 8.30 sati u maticnoj skoli. U PS Donji Mihaljevec u 8 sati pocinje nastava za 3.i4. razred, a u 8.10 za 1.i2. razted. Ucenike ce u razmacima imati i uzinu i odmore kako bi se sprijecio medusoban kontakt. Ucenike ce pred skolom docekati ucitelji i ujedno ce ih pratiti na uzinu i van iz skole uz pridrzavanje svih epidemioloskih mjera. Skolska vrata ce biti zatvorena, ako trebate uci u skolu morate se najaviti ucitelju ili tajnistvu. I dalje komunicirate po potrebi s uciteljima putem viber grupe. Svi se nadam veselimo povratku u skolu, a ovom prigodom vam svima zahvaljujem sto ste bili i roditelji i ucitelji svojom djeci. Ukoliko imate pitanja stojim vam na raspolaganju. Srdacno vas pozdravljam. Ravnatelj.