Autor: Marina Držanić, 13. 3. 2020.

U sklopu priprema za eventualno zatvaranje škola i izvođenje nastave na daljinu uz pomoć informacijsko-komunikacijske tehnologije molimo sve učenike 5. - 8. razreda da:

Provjere funkcionalnost svojih  AAI identiteta (CARNet korisnički računi) što mogu napraviti na slijedećoj poveznici U slučaju da postoje problemi molim učenike da se obrate u tajništvo škole ili ravnatelju.

Molimo sve učenike 5. - 8. razreda koji nemaju doma računalo povezano na internet (stolno računalo ili laptop ili tabletda se jave svom razredniku.

O svim ostalim događanjima bit ćete obaviješteni  na vrijeme putem mrežnih stranica škole.