Mjesec borbe protiv ovisnosti
Autor: Marina Držanić, 17. 12. 2019.

Svake godine od 15. studenog do 15. prosinca obilježava se Mjesec borbe protiv ovisnosti. U tom razdoblju održavaju se brojne preventivne aktivnosti i promicanje zdravih stilova života.

Ove godine u organizaciji školskih preventivnih programa u osnovnim i srednjim školama Međimurske županije, uz ostale aktivnosti, organizirane su i radionice izrade stripova na temu „Ja odlučujem kako se obraniti od…“. Ponajbolji radovi učenika izloženi su u OŠ Ivanovec na županijskoj manifestaciji obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti u četvrtak, 12. prosinca. Našu školu su u pratnji pedagoginje predstavljale učenica 7. razreda Judita Herc, čiji je rad izložen, i učenica 8. razreda Eva-Gracia Jakupek, predstavnica razreda u Vijeću učenika.