Vježbanjem obilježen Dan sporta u Osnovnoj školi Sveta Marija
Autor: Marina Držanić, 1. 6. 2019.

U srijedu, 29. svibnja učenici i učitelji Osnovne škole Sveta Marija zanimljivim su sadržajima obilježili Dan sporta. S obzirom da su nepogodni vremenski uvjeti spriječili održavanje sportskih aktivnosti na otvorenom, obilježavanje dana započelo je igranjem društvenih igara u kojima je obilje smjeha zagrijalo trbušne mišiće. Potom je u goste stigla trenerica Martina Maltar iz centra Fitness IN iz Preloga. Ona je u malom prostoru s mnogo nestrpljivih učenika održala kratko predavanje o važnosti kretanja, a potom u 30 –to minutnom treningu dobro zagrijala, razvježbala i istegnula hrpu mišića. Kako je izgledao taj taj dan pogledajte u galeriji.