Psihošpancir
Autor: Marina Držanić, 8. 2. 2018.

Društvo psihologa Varaždin u suradnji sa Sveučilištem Sjever Varaždin i Međimurskim veleučilištem u Čakovcu za Vas, u 11. Tjednu psihologije, priređuje konferenciju Psihošpancir, koja će se održati u petak, 16. veljače i u subotu, 17. veljače 2018. godine na Sveučilištu Sjever u Varaždinu (104. brigade 1, 42000 Varaždin), a u ponedjeljak, 19. veljače na Međimurskom veleučilištu u Čakovcu (Ul. bana Josipa Jelačića 22, 40000, Čakovec).

Stotinjak stručnjaka iz cijele Hrvatske koji se bave mentalnim zdravljem, psihologa, psihijatara, medicinskih sestara/tehničara, održat će predavanja, interaktivna predavanja i radionice na kojima besplatno mogu sudjelovati svi zainteresirani građani.

Teme iz dječje, predškolske i školske, razvojne psihologije i ove godine se mogu pronaći u obilju predavanja, interaktivnih predavanja i radionica namijenjenim roditeljima, odgojiteljima, nastavnicima, pedagozima, defektolozima, rehabilitatorima, kao i svim ostalima kojima su djeca u centru profesionalnog ili osobnog interesa.

U prilogu Vam dostavljamo Obavijest o konferenciji. Ukoliko ste u mogućnosti, molim Vas da ovaj dopis, te obavijest o besplatnom sudjelovanju na predavanjima i radionicama Psihošpancira, objavite na mrežnim stranicama Vaše ustanove, odnosno na Oglasnoj ploči, kako bi dospjela do ciljane publike- nastavnika, roditelja, stručnih suradnika i ostalih zainteresiranih.

Unaprijed zahvaljujem na iskazanoj pomoći i srdačno Vas pozdravljam,

u ime  POO Psihošpancira,

Josipa Mrla