Jednodnevni izlet učenika V., VI. i VIII. razreda
Autor: Marina Držanić, 2. 6. 2017.

Ove godine odlučili smo za učenike organizirati jednodnevni izlet u Ogulin te jezero Sabljaci. Na izlet  smo krenuli 24. svibnja u ranim jutarnjim satima, a po dolasku u Ogulin najprije smo posjetili Ivaninu kuću bajke, multimedijalni centar koji na učenicima blizak način dočarava atmosferu Ivaninih bajki. Iz Kuće smo izašli prepuni dojmova i s mnogo fotografija, a saznali smo čak i svoje čarobna moći. Nakon toga obišli smo Ogulin i sve njegove najveće znamenitosti te pritom čuli broje priče, a popili smo i vodu zbog koje ćemo zauvijek ostati mladi. Slijedio je željno iščekivani ručak kod jezera Sabljaci, a nakon njega obišli smo prekrasan krajolik jezera te uživali u slobodnom vremenu. Šteta što je kiša kvarila dojam, ali usprkos tome vratili smo se umorni i zadovoljni.