ZAHVALA ZA DONACIJU
Autor: Marina Držanić, 24. 1. 2017.

Veliko hvala šahovskom klubu Sveta Marija i Donji Mihaljevec i g. Stjepanu Strbad, predsjedniku kluba, za donaciju demonstracijske magnetne ploče za šah. U 2016./2017.godini, kada šahovska grupa naše škole radi na poticanju igranja šaha, ovakva donacija nas posebno raduje i omogućuje upoznavanje i savladavanje praktičnih šahovskih pravila.

Stoga, još jednom, puno vam hvala u ime sve djece!

voditeljica šahovske grupe: Ivana Lukša Peranec

Nakon toga je šahovska grupa OŠ Sveta Marija imala je druženje sa šahovskim klubom Sveta Marija i Donji Mihaljevec. Predsjednik kluba, gospodin Stjepan Strbad lijepo nas je ugostio u prostorijama kluba. Nisu bili prisutni svi učenici jer se susret održao 14.12.2016. u srijedu od 17 do 19 sati.