Matematičke igre
Autor: Marina Držanić, 24. 11. 2016.

Četvrtak , 17.11.2016. bio je odabran kao dan za Matematičke igre, projekt koji se već drugu godinu za redom ostvaruje u suradnji s OŠ Jože Horvata Kotoriba.

Povodom toga je u OŠ Jože Horvata Kotoriba gostovalo jedanaestero učenika dodatne nastave matematike iz naše škole u pratnji učiteljice Ivane Lukša Peranec.

Saznali smo korisne savjete o ponašanju divljih gusaka, igrali se matematički bingo , slagali tangrame  te ispunjavali sudoku križaljke.

Bilo je jako zabavno  pa se veselimo novom susretu u našoj školi koji se planira za proljeće 2017. godine. Kako je bilo pogledajte u fotogaleriji http://www.os-sveta-marija.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=92

Pripremila: učiteljica matematike