Dan planeta Zemlje i Humana Nova
Autor: Marina Držanić, 15. 4. 2016.

Dragi učenici i roditelji,

povodom Dana planeta Zemlje uključujemo se u akciju Socijalne zadruge Humana Nova Čakovec. Socijalna zadruga Humana Nova društveno je poduzeće koje potiče zapošljavanje osoba s invaliditetom i drugih društveno isključenih osoba kroz proizvodnju i prodaju kvalitetnih i inovativnih tekstilnih proizvoda od ekoloških i recikliranih materijala. Svojim djelovanjem aktivno i izravno doprinosi izgradnji društva tolerancije i suradnje te pomaže društveno isključenim osobama i njihovim obiteljima unaprijediti njihovo samopouzdanje i kvalitetu života. Također aktivno doprinosi održivom razvoju lokalne zajednice, smanjenju siromaštva i očuvanju prirode.

Molimo vas da ih zajedno podržimo u velikoj akciji sakupljanja tekstila, tekstilne odjeće i obuće koja će se u OŠ Sveta Marija provoditi cijeli tjedan od 18. do 22. travnja 2016.