Drugi dio Projekta: Vi i mi u matematici!
Autor: Marina Držanić, 19. 4. 2016.

18.04.2016. učenici 5. do 8. razreda iz Osnovne škole Jože Horvata Kotoriba, bili su naši dragi gosti. Zajedno s našim učenicima dodatne nastave iz matematike sudjelovali su u zajedničkom projektu naziva "Vi i mi u matematici". Na početku sve nas je pozdravio ravnatelj naše škole, profesor Damir Bendelja. Zatim smo mi njima ukratko nešto rekli o Svetoj Mariji i našoj školi. Učenici četvrtog razreda, zajedno sa dva učenika viših razreda takmičili su se u slaganju Rubikove kocke. Vrhunski su to napravili! Zatim su učenici bili podijeljeni u šest skupina po četiri učenika (ili troje) i okušali su se u igricama, mozgalicama i  računskim operacijama slažući  matematičko vozilo. Pobjednici su ovog puta bili Lena Maria Ludaš, Karlo Vlah i Sintija Lukša. Veselimo se ponovnom susretu sljedeće školske godine!

Dio atmosfere možete vidjeti  i u fotogaleriji...